Reklama
Obrázek k článku „Věřím, že to zvládnu i podruhé.“ Anna Julie Slováčková znovu bojuje s rakovinou
| boi | Foto: Dzianis Krylou

„Věřím, že to zvládnu i podruhé.“ Anna Julie Slováčková znovu bojuje s rakovinou

Úspěšný koncert k novému albu, který Anna Julie Slováčková odehrála 4. října v pražském Lucerna Music Baru, vystřídala smutná zpráva. Zpěvačka na sociálních sítích oznámila, že se jí vrátila rakovina, tentokrát do plic.

Reklama
Reklama

„Chtěla jsem vám to říct až po našem včerejším křtu v Lucerna Music Baru… nechtěla jsem to řešit do dne, který pro mě byl tak důležitý a který jsem usilovně tak dlouho připravovala…  a taky jsem doufala, že můj první příspěvěk po celém tom nádherném večeru bude o něčem jiném, ale už je to stejně venku a já k tomu samozřejmě vyjádření dát musím,“ napsal Anna Julie Slováčková na svůj Facebook.

Diagnózu se dozvěděla 8.9., kdy se chystala oslavovat vydání alba a nového klipu. „Na žádné oslavy už nebyla chuť. Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach,“ napsala na sociálních sítích. „A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbouzet strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není.“

Zpěvačka zároveň poprosila média o shovívavost – s diagnózou se chce smířit a poprat o samotě. „Jsem připravena znovu k boji,“ dodává v emotivním vzkazu fanouškům.

Do střetu s bulvárním tiskem se pustila už letos v únoru singlem Nejsem to já, který vzniknul v produkci Filipa Vlčka a Ronyho Janečka z rockové kapely John Wolfhooker. „Nevadí mi, když se píše něco, co je pravda, i když to třeba není příjemné. Zrovna o mé rodině se ale velmi často šíří vysloveně lži a mnozí redaktoři si ani nedají tu práci, aby mi zavolali a zeptali se, jak to je,“ komentovala tehdy singl, který předznamenal aktuální album Osudová. Na svých stránkách má do konce roku naplánovaných ještě šestnáct koncertů či jiných veřejných vystoupení. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama